Jasełka u "Gromadki Kubusia Puchatka"

2017.01.06

Dnia 21 grudnia w Przedszkolu „Bajka” w Lubaszu odbyło się spotkanie wigilijne w grupie dzieci 4-letnich, podczas którego wspólnie kolędowano, odbyły się występy dzieci, jasełka, dzielono się opłatkiem i składano sobie życzenia.

Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które czekały na zaprezentowanie swoich umiejętności poprzez recytowane wiersze i melodyjnie zaśpiewane pastorałki i kolędy. Piękna scenografia, kolorowe stroje sprawiły, że rodzice i zaproszeni goście wśród których swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Lubasz- Pan Marcin Filoda oraz Dyrektor Przedszkola „Bajka” w Lubaszu- Pani Elżbieta Sobkowiak z zainteresowaniem słuchali dzieci, które wprowadziły wszystkich w szczególny nastrój.

Po zakończonych występach dzieci z niecierpliwością wyczekiwały Gwiazdorka, który z dźwiękiem dzwoneczków pojawił się nagle w drzwiach z dużym workiem wypełnionym prezentami. Na koniec odbyły się wspólne fotografie oraz resztę czasu mile spędzono na rozmowach przy słodkim poczęstunku.

Bardzo dziękuję Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci oraz słodki poczęstunek.

Paulina Zawadzka